Indiana Džounsas
ir išminties skeptras

Sunkus
4-8
Žmonių komanda
60
min.

Per visą pasaulį pasklido žinia apie išminties skeptra, ši žinia sužavėjo net ir patį didžiausia nuotykių ieškotojo Indiana Džounsa. Jis leidosi i paslaptingą kelionę ieškoti šio išminties skeptro, tačiau patyrusiam nuotykiu ieškotojui kelionė susiklostė nesėkmingai. Mes radome jo daiktus ir užrašus ir norime Jums leisti patirtį nuotykį ir įrodyti, kad Jus galite užbaigti Indiana Džounso kelionę rasdami išminties skeptrą.

Žaidimo trukmė: 60 minučių
Žaidėjų skaičius: rekomenduojame 4-8 žmonių komandą
Kambario tipas: galvosūkių kambarys paremtas Indiana Džounso filmo motyvais ir Lietuvoje šis kambarys neturi atitikmenų. Indiana Džounso ir išminties skeptro kambaryje yra naudojamos moderniausios technologijos, kurios privers nustebti, net ir labiausiai patyrusius žaidėjus. Kambaryje parengtos naujos ir dar niekur nematytos galvosūkių užduotys, kurios privers kiekvieną palaužyti galvą. Dėmesys detalėms, loginis mąstymas ir komandinis darbas yra svarbiausi dalykai Indiano Džounso ir išminties skeptro pabėgimo kambaryje.

Sudėtingumas: sunkus
Amžius: 13+
Kaina: apsilankymas pabėgimo kambaryje 4-ų asmenų grupei kainuoja 40 eurų, kiekvieno papildomo asmens dalyvavimas kainuoja papildomai 10 eurų.

Peržiūrėkite kitus pabėgimo kambarius